zamknij

NEWSLETTER

.  .  .

 

Zapisz się

 

 

 

 

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji na temat wydażeń i promocji w naszej galerii prosimy o zapisanie się na newsletter.

 

 

 

Najlepsze Centrum Handlowe 2008

Nagroda przyznana przez CEE Real Estate Awards

BACK TO SCHOOL
 

 

ZAPRASZAMY
DO SALONU


C&A

KLIKNIJ
I ZOBACZ WIĘCEJ
INFORMACJI

c&a1.jpg

PRZDSPRZEDAŻ KARNETÓW
Od 22.08
Do 20.09

 

ZAPRASZAMY
 


MY GYM

KLIKNIJ
I ZOBACZ WIĘCEJ
INFORMACJI

zakladka_promocja_strint.png

Na wybrane produkty
do -50%

 

ZAPRASZAMY
DO SALONU


CCC

KLIKNIJ
I ZOBACZ WIĘCEJ
INFORMACJI

2prom_ccc_50_23_07.jpg

Na wybrane produkty
Do -70% 

 

ZAPRASZAMY
DO SALONU


BIG STAR

KLIKNIJ
I ZOBACZ WIĘCEJ
INFORMACJI

big_star1.jpg

02.O GALERII

Galeria Słupsk - centrum handlowe, o powierzchni 36.000 m2, skupiające 60 markowych lokali na 3 poziomach handlowych oraz dwupoziomowy parking. Atuty to centralne położenie Galerii, w samym sercu Słupska przy głównej promenadzie, przejrzysty układ sklepów, unikalna, starannie zaprojektowana fasada nawiązująca swym stylem do zabytkowej architektury miasta, a także szereg czekających na klientów atrakcji i zlokalizowany na dachu, darmowy parking (do pierwszych 2 godzin). Galeria Słupsk - Twoje centrum handlowe.

DARMOWY PARKING

- pierwsze dwie godziny

- w soboty i niedziele

- po godzinie 18

02a.MYGYM - SIŁOWNIA

My Gym to nowa sieć Klubów Fitness w Polsce stworzona przez specjalistów z myślą o Tobie. W przeciągu 3 lat mamy w planach otworzyć 12 nowych lokalizacji. Koncentrujemy się na dostarczeniu naszym Członkom najwyższej jakości usług, wykorzystując najnowsze rozwiązania technologicznie w dziedzinie fitness.


Jako pierwsi w Trójmieście i jedni z pierwszych w Polsce wprowadzamy nową koncepcję treningu opartą na 34 minutowym obwodzie siłowo – wytrzymałościowym wykorzystującym technologię Milon. Koncepcja całego treningu opiera się na sekwencji ćwiczeń zwanych obwodem zdrowia złożonym z 12 urządzeń ustawionych w kręgu. Na bieżąco śledzimy wszystkie trendy pojawiające się na rynku i wdrażamy je do naszych Klubów.

U nas spotkasz nie tylko najwyższej jakości sprzęt, ale również doświadczonych, wykwalifikowanych trenerów, którzy ułożą dla Ciebie plan treningowy dostosowany do Twoich możliwości czasowych i umiejętności, a następnie zmobilizują do systematycznej pracy nad własnym ciałem. Naszą misją jest dawać zdrowie, szczęście i pełnię energii poprzez aktywność fizyczną! Niech nasza Pasja stanie się Twoją Pasją!

 

03.AKTUALNOŚCI

Aktualne informacje i wydażenia w naszej Galerii

facebook Oglądaj nasz profil na Facebooku

 

Ciuchcia w Galerii Słupsk

artykul_ciuchcia_g_r.jpg

Serdecznie zapraszamy naszych najmłodszych Klientów na niezapomnianą przejażdżkę Ciuchcią.

7 dni w tygodniu od 10:00 do 18:00CZYTAJ WIĘCEJ

Zaprasza do Nowego Jorku

ccc1.jpg
Tej jesieni CCC zaprasza do Nowego Jorku – światowej stolicy mody! Nowojorski styl, kojarzony z luksusem, szykiem i odrobiną nonszalancji był inspiracją dla nowej kolekcji CCC na sezon jesień-zima 2014/2015.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plac zabaw

plac_zabaw.jpg
Zlokalizowany na najniższym poziomie
Plac zabaw "Bajkowy Labirynt" zlokalizowany na najniższym poziomie Galerii Słupsk, jest wymarzonym miejscem do zabawy dla dzieci w różnym wieku.


CZYTAJ WIĘCEJ