zamknij

NEWSLETTER

.  .  .

 

Zapisz się

 

 

 

 

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji na temat wydażeń i promocji w naszej galerii prosimy o zapisanie się do newslettera.

 

 

 

Najlepsze Centrum Handlowe 2008

Nagroda przyznana przez CEE Real Estate Awards

MY GYMFitness, siłownia.

MyGym to nowa sieć Klubów Fitness w Polsce stworzona przez specjalistów z myślą o Tobie. W przeciągu 3 lat mamy w planach otworzyć 12 nowych lokalizacji. Koncentrujemy się na dostarczeniu naszym członkom najwyższej jakości usług, wykorzystując najnowsze rozwiązania technologicznie w dziedzinie fitness. MyGym w Słupsku to największy i zarazem najnowocześniejszy obiekt tego typu w całym regionie.

My Gym oferuje swoim członkom m.in. salę do ćwiczeń siłowych, zajęcia fitness, zajęcia rowerowe (spinning), sauny suche i parowe oraz solaria i bary. Klub jest w pełni klimatyzowany i wyposażony w najwyżej klasy sprzęt sportowy światowego producenta – firmy  Star Trac. Jest on bardzo wysoko ceniony wśród osób uprawiających sporty siłowe oraz fitness. Zapewnia doskonałą efektywność przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Klub jest otwarty codziennie w godzinach 6.30 – 22.00 oraz w weekendy w godzinach 9.00 – 19.00. W tym czasie jego członkowie mogą korzystać z pełnej oferty zajęć bez jakichkolwiek ograniczeń czy dodatkowych opłat. Siłownia podzielona została na cztery strefy. Każda strefa oferuje odpowiedni zestaw ćwiczeń indywidualnych, a ćwiczenia odbywają się pod okiem wykwalifikowanego trenera. W strefie treningu kształtującego i siłowego ćwiczenia odbywają się na nowoczesnych maszynach, działających na wyizolowane grupy mięśniowe. Strefa zdrowy kręgosłup wyposażona jest w specjalistyczne maszyny, które działają w sposób wzmacniający mięśnie tułowia i brzucha, stabilizując jednocześnie kręgosłup. Strefa wolnych ciężarów to miejsce dla osób, które posiadają już pewne doświadczenie na siłowni. W strefie Cardio odbywają się treningi wytrzymałościowe, spalające tkankę tłuszczową oraz poprawiające wydolność i pracę układu sercowo – naczyniowego. Urządzenia Cardio wyposażone są w dotykowe panele LCD, które w trakcie ćwiczeń, umożliwiają odtwarzanie muzyki oraz filmów. Klub MyGym dysponuje również salą zajęć rowerowych, która wyposażona została w kilkanaście specjalistycznych rowerów treningowych światowego lidera w dziedzinie spinningu firmę SPINNER. Zajęcia odbywają się w rytm muzyki pod okiem wykwalifikowanego instruktora. W klubie regularnie odbywają się także zajęcia fitness na sali przystosowanej do różnych jego form. Znajdą się na niej m.in. profesjonalny sprzęt do tego typu ćwiczeń oraz profesjonalny sprzęt audio.

MY GYM

POZIOM 1


LOKAL 44


 

www WWW: mygym.pl