zamknij

NEWSLETTER

.  .  .

 

Zapisz się

 

 

 

 

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji na temat wydarzeń i promocji w naszej galerii prosimy o zapisanie się do newslettera.

 

 

 

Najlepsze Centrum Handlowe 2008

Nagroda przyznana przez CEE Real Estate Awards


RTVEUROAGD

KLIKNIJ
I ZOBACZ WIĘCEJ
INFORMACJI

800x800_ratka.png

MOHITO

KLIKNIJ
I ZOBACZ WIĘCEJ
INFORMACJI

28_n.png

HEBE

KLIKNIJ
I ZOBACZ WIĘCEJ
INFORMACJI

245533n.jpg

YES

KLIKNIJ
I ZOBACZ WIĘCEJ
INFORMACJI

500x500.png

Supermarket

  02.O GALERII

  Galeria Słupsk - centrum handlowe, o powierzchni 36.000 m2, skupiające 60 markowych lokali na 3 poziomach handlowych oraz dwupoziomowy parking. Goście odwiedzający centrum mogą skorzystać ze zróżnicowanej i bogatej oferty skupionych pod jednym dachem specjalistycznych sklepów i lokali gastronomicznych, jak również po prostu spędzić przyjemnie czas w jego unikalnym, komfortowym wnętrzu. Atuty to centralne położenie Galerii, w samym sercu Słupska przy głównej promenadzie, przejrzysty układ sklepów, unikalna, starannie zaprojektowana fasada nawiązująca swym stylem do zabytkowej architektury miasta, a także szereg czekających na klientów atrakcji i zlokalizowany na dachu parking.

   

  GODZINY OTWARCIA 

  Poniedziałek - Sobota 9:00 – 21:00

  Niedziela 10:00 – 20:00
   

   

  PARKING BEZPŁATNY

  - pierwsze dwie godziny 

  - w soboty i niedziele

  - po godzinie 18:00

   


   

  02a.Bester Gym


  Siłownia-klub fitness BesterGym została stworzona przez pasjonata sportów sylwetkowych, od 15 lat aktywnie związanego z branżą kulturystyki i fitnessu. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na powstanie unikatowego klubu fitness wyróżniającego się na tle konkurencji pod każdym możliwym aspektem. Cały klub wyposażony jest w najnowszy i najlepszy sprzęt światowych liderów takich jak Life Fitness oraz Hammer Strength przy zastosowaniu najnowszych technologii z zakresu biomechaniki ciała, dając klubowiczom niezapomniany komfort, radość oraz bezpieczeństwo ich użytkowania. Wszystkie maszyny i urządzenia są nowe oraz pochodzą z najnowszych lini produkcyjnych. Do dyspozycji klientów dostępne jest osiem stref. Strefa siłowa, strefa cardio, strefa streachingu, strefa fitness, strefa spinningu, strefa boksu oraz strefa SPA i solarium. Wszystko to stworzone w jednym miejscu z myślą o Was, dedykowane zarówno amatorom rekreacyjnie uprawiającym sport jak i profesjonalnym sportowcom na każdym poziomie zaawansowania. Wszystko przy użyciu niezawodnych i najnowszych technologii abyście poczuli wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę klubu fitness nowej generacji. Nie zwlekaj dołącz do nas już dziś!!!
   
   
   

  03.AKTUALNOŚCI

  Aktualne informacje i wydarzenia w naszej Galerii

  Bezpłatne badania z okazji Dnia Babci i Dziadka!

  plakat_galeria_slupsk.jpg

  SPMZOZ zaprasza do Galerii Słupsk na bezpłatne pomiary glukozy we krwi, cholesterolu i trójglicerydów, ciśnienia krwi oraz naukę samobadania piersi.

  Z okazji Dnia Babci i Dziadka zapraszamy! 

  Akcja odbędzie się w godz. 10.00 - 12.30.   CZYTAJ WIĘCEJ